تبلیغات
شاخه طوبی - هفته شصت و پنجم :شهید علی اکبر کاملی

شارژ ایرانسل

فال حافظ


 


هفته شصت و پنجم :شهید علی اکبر کاملی
 بسم رب الزهرا... 

دلیل غربتشان اهل خاک بودن ماست 
نه بی مزار شدن ها نه بی پلاکی ها 
به آسمان که رسیدند رو به ما گفتند 
زمین چقدر حقیر است آی خاکی ها 


نام و نام خانوادگی شهید:علی اکبر کاملی
 نام پدر:حسین 
 تاریخ ولادت : 1337/11/29
 محل ولادت :ارومیه
 تاریخ شهادت : 1366/10/24
محل شهادت :عملیات بیت المقدس 2 ارتفاعات گاو میشان ماووت عراق
 نحوه شهادت :اصابت ترکش خمپاره
 مزار شهید :باغ رضوان ارومیه – قطعة شهدا
 
وصیت نامه شهید :
وصیت به مادر مادر وقتی خبر مرگ مرا شنیدید برایم جشن بگیرید و همه ملت را به جشن دعوت کنید چون عروسی من است . برای من ناراحت نباشید و گریه نکنید اگر خواستید گریه کنید برای علی اکبر حسین گریه کنید و برای من لباس سیاه به هیچ عنوان نپوشید مادر باز می گویم مبادا بلند گریه کنید می دانم داغ فرزند بسیار است ولی زینب را بیاد بیاور که داغ 72 شهید را تحمل کردند شما هم زینب وار داغ یک فرزند را تحمل کن و به این ابر قدرت ها بفهمانید که ما نه تنها یک فرزند بلکه حاضریم تمام فرزندان خودمان را بدهیم بنده شرمنده و روسیاه وصیت نامه در مورد انقلاب مبادا مساله انقلاب را فراموش کنید که همان خون شهدا است مبادا در رختخواب ذلت بمیرید که علی اصغر در روی دست های امام حسین جان داد مبادا انقلاب را فراموش کنید. با این مصیبت ها و با این خون شهدا این انقلاب به اینجا رسیده و حالا هم به خون احتیاج دارد که این خون ها را باید من و شما دهیم.اگر کسی از دست من ناراحت است و یا به کسی بدی کرده باشم امیدوارم به بزرگواری خود مرا ببخشید و از تمام شما طلب بخشش دارم این بنده شرمنده و روسیاه را حلال کنید.

صحبت از دلاوریست گمنام و ساکت ، از جوانمردیست ایثار گر ،از جانبازیست فداکار،از سربازیست مطیع،از جوانیست رشید،از بنده ایست مخلص،از عابدیست شب خیز و ازشهیدیست جاوید. اوکه همه جا را می شناخت ولی جایی جز جبهه را عاشق نبود ، اوکه همه ی بچه ها را می شناخت واکثر شهدا را خود بدوش کشیده بود، او که خسته بود ولی خسته ی این زندگی، نه خسته از سالها نبرد در جبهه های جنگ . زبانزد خاص وعام بود، عاشق کفرستیزی بود که شب وروز آرام نداشت ، در جبهه همه را می شناخت و همه او را می شناختند ، آخر می دانی او دست پرورده ی آقا مهدی بود، آری مهدی آن یار وفادار امام ،آن پیرو سالار شهیدان ، آن افتخارشهر واستان وآذربایجانمان، آن محبوب دلهایمان ، آن اسوه ی جوانانمان، آن مفقود همیشه زنده در دلهایمان، آری اکبر ما یار وفادار باکری بود واو کسی بود که مهدی بیشترین وقت خود را در کنار اومی گذراند و آخرین کسی بود که مهدی با او وداع کرد و چگونه بگویم مهدی در آغوش اکبر،جان داد و باز چگونه بگویم که مهدی در جلوی چشمان اکبر پرپر شد و اکبر شاهد همه ی ماجرا بود... 

لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید... 

پیشکش به این شهید گرانقدر :
خادمة الزهرا سلام الله علیها  جزء دوم قرآن کریم
علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران 1000صلوات، سوره مائده 
قرار گاه شهید علیرضا حجتی۳۱۳ صلوات و دعای کمیل
مهربانی هاقرائت سوره های الرحمن و ملک و100 صلوات
خادم الشهدا1000صلوات، 2سوره یس، 2سوره واقعه، یکبار سوره الرحمن و دعای عهد 
بچه سید سوره جمعه 
م.م  قرائت سوره شعرا و یس
مرجان 500 صلوات 
علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران قرائت سوره روم 

آری اکبر ما در پیش مهدی درس آموخته بود درس عمل و فرمانبرداری از امام ،درس ایثار ودرس شهادت. چه سخت است در مورد این شهید سخن گفتن ، خدا میداند که این قلم و این کلمات عاجزند از وصف روح بزرگ او، وجود او آنقدر ارزشمند بود که در محدوده ی والای قلم نمی گنجد، و بیان و قلم ناتوانن از احاطه ی شخصیت او ، آخرمی دانی او فرمانده پایگاه ثارالله بود ، پایگاهی که جزشهادت و جبهه ، فرهنگ وهویتی ندارد و اکبرهم بخشی از هویت آن است. آری پایگاه را جدا از اکبر نمی توان تعریف کرد ، همه چیز او شده بود پایگاه ،از پدرمرحوم اش پرسیدم ؛ پسرت را چگونه می شناختی؟ فرمود: «والله نمی شناختم زیرا او با ما نبود و در چند سال جز چند کلمه کوتاه و ناقص با ما حرفی نزد وقت عملیا ت درجبهه بود و درغیرعملیات در پایگاه واگرمی آمد به اتاق خودش می رفت و در رامی بست. عکس های شهدا را با صرف هزینه بزرگ و کوچک می کرد وعکس باکری را در وسط می گذاشت و شهدای پایگاه را پروانه وار دور شمع امام تنظیم می کرد، بدین مفهوم که همه ی ما فدای وجود امام» چگونه از او بگویم عزیزی که برای خودش در زندگی چیزی جمع نکرد،نمیدانم شاید اگر بخواهم او را در کلمه ای تعریف کنم مگویم او پدر بچه های ثارالله بود. 

آری اکبر ما یار وفادار باکری بود واو کسی بود که مهدی بیشترین وقت خود را در کنار اومی گذراند و آخرین کسی بود که مهدی با او وداع کرد و چگونه بگویم مهدی در آغوش اکبر،جان داد و باز چگونه بگویم که مهدی در جلوی چشمان اکبر پرپر شد و اکبر شاهد همه ی ماجرا بود، آری اکبر ما در پیش مهدی درس آموخته بود درس عمل و فرمانبرداری از امام ،درس ایثار ودرس شهادت. چه سخت است در مورد این شهید سخن گفتن ، خدا میداند که این قلم و این کلمات عاجزند از وصف روح بزرگ او، وجود او آنقدر ارزشمند بود که در محدوده ی والای قلم نمی گنجد، و بیان و قلم ناتوانن از احاطه ی شخصیت او ، آخرمی دانی او فرمانده پایگاه ثارالله بود ، پایگاهی که جزشهادت و جبهه ، فرهنگ وهویتی ندارد و اکبرهم بخشی از هویت آن است. آری پایگاه را جدا از اکبر نمی توان تعریف کرد ، همه چیز او شده بود پایگاه ،از پدرمرحوم اش پرسیدم ؛ پسرت را چگونه می شناختی؟ فرمود: «والله نمی شناختم زیرا او با ما نبود و در چند سال جز چند کلمه کوتاه و ناقص با ما حرفی نزد وقت عملیا ت درجبهه بود و درغیرعملیات در پایگاه واگرمی آمد به اتاق خودش می رفت و در رامی بست. عکس های شهدا را با صرف هزینه بزرگ و کوچک می کرد وعکس باکری را در وسط می گذاشت و شهدای پایگاه را پروانه وار دور شمع امام تنظیم می کرد، بدین مفهوم که همه ی ما فدای وجود امام» چگونه از او بگویم عزیزی که برای خودش در زندگی چیزی جمع نکرد،نمیدانم شاید اگر بخواهم او را در کلمه ای تعریف کنم مگویم او پدر بچه های ثارالله بود آنهارا آماده میکرد ، به پایگاه می آورد و آموزش می داد .

در پایگاه در فراق شهدا سینه زنی راه انداخته بود و نوحه ی خاک بر سرما میخواند و می گفت «چرا ماندیم».او در یک سخن دایرت المعارف جنگ بود،؛ جبهه ها را وجب به وجب می شناخت ، هرعملیاتی را لحظه به لحظه توصیف می کرد، قلب او آکنده از اسرار بود؛ آخر او محرم اسرار مهدی بود. زمانی که جبههساکت بود اکبر در پشت جبهه در پایگاه بود، او بچه ها را جمع میکرد به دیدارخانواده شهدا می رفت وبه آنها دلداری می دادو برای فرزندشان ناله سر می داد و با نوحه و سینه زنی به خانواده ی او می فهماند که داغشان بزرگتر ازداغ حضرت زینب(س) نیست که در یک روز کوه مصیبت 72شهید و اسارت خاندان نبوت رابدوش کشید. علی اکبر می گفت :« من در مقابل خانواده شهداشرمنده هستم و برای همین نمی خواهم زنده بمانم».اودر حالی شرمنده بود که در بیشتراز 21 عملیات حضور داشت و حداقل 6 بار از نواحی مختلف زخمی شده بود.شرمندگیش از این بابت بود که چرا پس از شش سال حضور مستمر در جبهه هنوز توفیق شهادت نیافته بود.شاید برای همین بود که در عملیات بیت المقدس 2 که مجروح شد هرچه دوستانش اصرار کردند به عقب برنگشت. شیدایی و دلباختگی، علی اکبر را آنچنان مهیای فنا شدن در بقا و حیات جاویدان ساخت که در مسلخ سرخ عشق جان خود را فدای محبوبی نمود که عشقش تاب و قرار از او گرفته بود و عاقبت پاک جان و سبک روح و سرخ روی درهمان عملیات به بارگاه معبود بار یافت و متنعم به نعمت های جاویدان بهشتی گردید.نویسنده : خادمة الزهرا سلام الله علیها تاریخ : پنجشنبه 25 تیر 1394 موضوع : هدیه به شهیدان      هدیه دوستان شهید کاملی

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران سه شنبه 13 مرداد 1394 02:49 ق.ظ
نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه پاسداران، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیج و مردم شریف ایران اسلامی متناسب با تهدیداتی که هم اکنون شاهد آن در منطقه به واسطه حضور نیروهای فرامنطقه ای هستیم و با توجه به تجربیاتی که در 8 سال دفاع مقدس کسب کرده اند، طرح های دفاعی بازدارنده پیش بینی کرده و پا در رکاب و گوش بفرمان رهبر معظم انقلاب هستند ضمنا مشخصات بعض از وبهایمان تقدیم میشود بدین شرح ک

وبلاگ ساعتی پای درد دل جانبازان (http://www.janbaz-8.blogsky.com)

وبلاگ یا اباصالح ادرکنی .... مولاجان ( http://www.yaabasaleh-mola.blogsky.com )

وبلاگ کانون سنگر سازان بی سنگر استان خوزستان ( http://www.sangarsazankhozestan.blogfa.com )

و بقیه متعقبا اعلام خواهد شد با سپاس مجدد از حضورتان

وبلاگ دارالصادقیون رفسنجان ( http://www.darolsadaghiyon.blogfa.com )

وبلاگ یا صادق الائمه ادرکنی ( http://www.yasadegh.mihanblog.com )
خادمة الزهرا سلام الله علیها پاسخ داد:
سلام
متشکرم از حضورتون
قرارگاه شهید علیرضا حجتی(خادم الشهدا) پنجشنبه 8 مرداد 1394 05:34 ب.ظ
سلام ونور...
10 مرداد سالروز پرواز شهیـــد علیرضــا حجـــتی فرمانده "قرارگاه پرواز تا خدا" گرامی باد.
برای دریافت وصیتنامه کامل شهید بزرگوار به ادامه عملیات مراجعه فرمایید...
منتظر هدایای معنوی شما بزرگوار به شهید هستیم؛(مهلت تحویل پایان مردادماه)
در پناه خدا زهرایی بمانید.
التماس دعای فرج و شهادت...
منصوره یکشنبه 4 مرداد 1394 03:19 ب.ظ
سلام؛ساعتی پای درددل جانبازان برگشتتا از غریبی ایثارگران بنویسد.شاید نشانی در این گمنامی دیده شود....

اللهم عجل لولیک الفرج
یا اباصالح ادرکنی یکشنبه 4 مرداد 1394 07:04 ق.ظ
سلام بزرگوار مهدوی.


خوشحالی امام زمان (عج)با بیست عمل :


1-کمک و صدقه به محرومین به نیت سلامتی ودور کردن غم و اندوه از امام زمان(عج)
2- نمازاول وقت باعث خوشحالی حضرت مهدی می شود و بهتر از آن این است که ثواب آنرا به خودایشان تقدیم کنیم
3-صلوات فرستادن زیباترین هدیه است به همراه(وعجل فرجهم)روزی صد مرتبه
4-تلاوت قرآن بخصوص سوره های:یس،نباء،عصر،واقعه و ملک بعد از نماز و تقدیم آن به اموات وشیعیان حضرت که وارثی ندارند
5-به نیابت از امام به زیارت ائمه بروید یا دیگران را به زیارت بفرستید
6-به والدین خود خدمت کنید مطمئن باشید قلب قطب عالم امکان حضرت مهدی عج را خشنود کرده اید
7-در فراق جدایی حضرت دعای ندبه و دعای غیبت امام زمان را بخوانید
8-تاکید حضرت بقیه الله الاعظم به مومنین در خواندن نماز شب،زیارت عاشورا و جامعه کبیره
9-خواندن نماز امام زمان(عج)(مانند نماز صبح تنها ایاک نعبد و ایاک نستعین را صد مرتبه تکرار کنید و ذکر رکوع و سجده 7 مرتبه تکرار می شود. بعد از نماز یک مرتبه ذکر لااله الا الله و تسبیحات حضرت فاطمه سلام الله را می گوییم و بعد سر به سجده گذاشته 100 مرتبه صلوات می فرستیم)
10-احترام وخدمت به سادات و دوستان حضرت به نیت خوشحال کردن امام زمان ارواحنا فداه
11-بعد از هر نماز برای فرج امام زمان زیاد دعا کنید
12-اشاعه فرهنگ شناخت حضرت مهدی بین دوستان با بیان فضائل آقا
13-اگر حاجتی دارید خالصانه با حضور قلب آل یاسین و نماز استغاثه به امام زمان بخوانید
14-همواره یاد وانتظار ظهور آن حضرت را با دعا در خود تقویت واز پروردگار توفیق معرفت بیشتر به حضرت را درخواست کنید

15

زمینه را برای ظهور حضرت فراهم نماییم.

جهت تعجیل در فرج امام زمان ارواحنا فداه صلوات

علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران اهواز یکشنبه 4 مرداد 1394 06:37 ق.ظ
بازگشت پیکر 76 شهید دفاع مقدس به کشور از مرز شلمچه


فرمانده قرارگاه کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر مطهر 76 شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس، دوشنبه 5 مردادماه از طریق مرز شلمچه به کشور باز خواهد گشت.

حسین عشقی اظهار کرد: پیکر این شهدا در بیست و دومین مرحله تفحص، در مناطقی چون فاو، جزایر مجنون، زبیدات و شرق دجله و شلمچه کشف شدند و مربوط به عملیات​های والفجر 8، خیبر، محرم، والفجر 1، بدر، رمضان و کربلای 5 هستند.

یا اباصالح ادرکنی شنبه 3 مرداد 1394 02:56 ق.ظ
الســلام علیکـم یا ائـمه البقیـعباسلام و عرض تسلیت .


سفره ختم سوره یاسین و سوره واقعه و ختم صلوات هدیه محضر مقدس ائمه حرم بقیع

در سالـروز تخریب حـرم مطـهرشان، برپاست و شما بزرگوار با احترام دعوت هستید به سفره پربرکت.

اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب سلام الله علیها

http://www.ayehayeentezar.com/gallery/images/08563782138327504746.gifعلیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران پنجشنبه 1 مرداد 1394 03:20 ب.ظ

سجده شکر رزمندگان در جبهه ها عنوان پست جدی سلام و عرض ادب ضمنا سوره روم ثبت شود
قرارگاه شهید علیرضا حجتی(خادم الشهدا) پنجشنبه 1 مرداد 1394 06:53 ق.ظ
میدانم نشسته ای یک گوشه از خلوت دلت ،آرام و بی صدا، دیگر از آن همه هیاهوی کودکانه ات خبری نیست یواشکی به دور از چشم مادر شبنم میکاری در گلدان کوچک آرزوهایت، و یا شاید با چشمه چشمهای کودکانه ات آب میریزی در تنگ ماهی قرمز دلتنگی ات امروز دیگر مثل همیشه چشمهایت به در نیست چشمهایت منتظر چرخاندن قفل کلید نیست تا بدوی تا زودتر بابایت را در آغوش بگیری..
ادامه رو تشریف بیارید قرارگاه..

سلام ونور...
ان شاءالله ادامه دهنده راهشون باشیم...
در پناه خدا زهرایی بمانید.
التماس دعای فرج و شهادت..
م.م سه شنبه 30 تیر 1394 12:53 ق.ظ
سلام
هدیه من به این شهید قرائت سوره شعرا و یس
قرارگاه شهید علیرضا حجتی(خادم الشهدا) دوشنبه 29 تیر 1394 12:09 ق.ظ
نوکران در رمضان "کرب و بلا" می گیرند!
من بی عرضه شکستم "دل اربابم" را..!

سلام ونور...
طاعات و عبادات قبول درگاه حق، عید بر شما مبارک.
ممنون از حضور و لطف شما،
در پناه خدا زهرایی بمانید.
التماس دعای فرج و شهادت...
علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران یکشنبه 28 تیر 1394 11:03 ق.ظسردار شهید مجتبی احمدی

گوشه ای از زندگینامه سردار شهید مجتبی احمدی
شهید مجتبی احمدی سال ۱۳۳۲ در خانواده مذهبی در روستای لیلمانج دیده به جهان گشود عمویش در روستای لیلمانج مکتب خانه تاسیس کرده بود و او در آنجا درس میخواند و قرآن تلاوت
علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران یکشنبه 28 تیر 1394 11:03 ق.ظسردار شهید مجتبی احمدی

گوشه ای از زندگینامه سردار شهید مجتبی احمدی
شهید مجتبی احمدی سال ۱۳۳۲ در خانواده مذهبی در روستای لیلمانج دیده به جهان گشود عمویش در روستای لیلمانج مکتب خانه تاسیس کرده بود و او در آنجا درس میخواند و قرآن تلاوت
بچه سید جمعه 26 تیر 1394 04:51 ب.ظ
سلام و عرض ادب
پیشاپیش عید سعید فطر رو تبریک میگم
ممنونم از دعوتی که فرمودید
هدیه به روح اسمانی این شهید والامقام
سوره جمعه
شهادت نصیبتان
یاعلی(ع)


خادم شهدا جمعه 26 تیر 1394 06:33 ق.ظ
سلام خدا قوت: لطفا 1000 صلوات، 2سوره یس،2سوره واقعه،یکبار سوره الرحمن و دعای عهد
شادی روح شهداصلوات
خادمة الزهرا سلام الله علیها پاسخ داد:
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم الشریف
مهربانی ها جمعه 26 تیر 1394 04:45 ق.ظ
کجاییــــــــد ای شهیــــــدان خدایی
بلاجویان دشت کـــــــــــربلایی
کجاییــــد ای سبک بالان عاشــــــــق
پــــــرنده تر ز مـــــرغان هوایی
سلام عبادات قبول
قرائت سوره الرحمن و سوره ملک و 100 صلوات
پنجشنبه 25 تیر 1394 06:45 ب.ظ
سلام ونور...
ممنون از حضور و لطف و دعوت شما...
طاعات و عبادات قبول، پیشاپیش عید سعید فطر بر شما مبارک...
هدیه قرارگاه ما 313 صلوات و دعای کمیل...
در پناه خدا زهرایی بمانید.
التماس دعای فرج و شهادت..
علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران پنجشنبه 25 تیر 1394 05:29 ب.ظ
با سلام و التماس دعا هدیه به تربت پاك شهدا و شهید كاملی 1000 صلوات و سوره مائده سهم حقیر بك یا الله
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به شاخه طوبی می باشد.