شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

 


هفته هفتاد و سوم :شهید میثم ملایی
بسم الله الرحمن الرحیم 


شهید ستوان یکم میثم ملایی کندلوسی که با جمعی از همکاران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ, شامگاه هفدهم شهریور در منطقه قیام دشت شرق تهران در ماموریت تعقیب اراذل و اوباش و قاچاقچیان مواد مخدر از ناحیه پهلو مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان سینا انتقال یافت که روزگذشته به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

پیکر مطهر این شهید بر روی شانه های هم رزمانش, دیگر پرسنل نیروی انتظامی و با حضور اقشار مختلف مردم شهیدپرور تهران, رده های انتظامی از مقابل سرکلانتری هفتم پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ واقع در میدان ارک تشییع و برای خاکسپاری به روستای کندلوس چالوس انتقال یافت.هدیه به روح پر فتوح شهید میثم ملایی :
خادمة الزهرا سلام الله علیهاجزء 12 قرآن کریم 
علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران  جزء 8 قرآن کریم
قرارگاه شهید علیرضا حجتی فرازهایی از دعای عرفه
مهمان امروز شهدا دعای توسل و کمیل و زیارت عاشورا و دعای ندبه و زیارت خاصه امام رضا علیه السلام


نویسنده : خادمة الزهرا سلام الله علیها تاریخ : جمعه 27 شهریور 1394      هدیه دوستان شهید

هفته هفتاد و دوم:شهید عبدالرسول زرین
بسم رب الشهدا و الصدیقین شهید عبدالرسول زرین سال 1320 در یکی از روستاهای توابع استان کهکیلویه و بویر احمد چشم به جهان گشود .

در 4سالگی پدر ودر 6سالگی مادرش را از دست داد ، سرپرستی او را دایی اش بر عهده گرفت ، در 9سالگی با بیداری فطرت حق جویانه احساس کرد حق خود و نزدیکانش را دیگران پایمال کردند . 

تصمیم به هجرت از آن محیط پر از خان و خان زاده گرفت این نوجوان یتیم خدا جوی در15 سالگی بعد از طی طریق کوه و دشت تنها به اصفهان رسید وبعد از مدتی کار و تلاش تشکیل خانواده داد ودر سن 27سالگی اقوامش را که در کودکی گم کرده بود پیدا کرد. 

وبالاخره منزل و مغازه ای با شغل لباس فروشی در حوالی مسجد باباعلی عسگر اصفهان تهیه کرد ومرتبا وعاشقانه در خانه خدا حضور یافت و ازنیایش با رب البیت و تماس با روحانیون سیری نپذیرفت ، عشق به خدا ومبلغین دین خدا و برائت از دشمنان خدا سراپای وجود او را تسخیر کرد ، در تظاهرات ضد طاغوت شرکت می کرد ومزاحمت های ساواک بر اراده محکم و مومنانه اش برای تحقق فرامین امام خمینی (ره) کوچکترین خللی ایجاد نکرد تا این که رژیم پوسیده ستم شاهی افول و آفتاب درخشان حکومت اسلامی طلوع نمود وهمگان را از جمله شهید زرین را به حمایت جانانه بر می انگیخت تا این که جنگ مستکبران و ایادی آن ها در کردستان و سپس خوزستان شروع شد

در این هنگام شهید عبدالرسول زرین که افتخار عضویت در سپاه اصفهان را داشت به غرب کشور اعزام شد و مردانه و هوشیارانه به سرکوبی ضد انقلاب پرداخت .

وبعد از آن سراسیمه به جبهه جنوب شتافت و در کنار سردار شهید حاج حسین خرازی و سردار رحیم صفوی به نبرد پرداخت .

وی در جبهه ها نقش منحصر به فردی را ایفا کرد ودر جنگ های نا منظم و دیگر عملیات ها به عنوان تک تیر انداز ، نقش حساس وظریف خود را بازی کرد و چنان ضربات محلکی را ماهرانه به ایادی دشمن وارد کرد که سپاه خصم را بعد از تلفات سنگین مادی و انسانی دچار سر گیجه وتحیر نمود ،

شهید حاج حسین خرازی سر لشگر پر آوازه جبهه اسلام ، زرین را به خوبی می شناخت و در باره اش حرفهای زیادی زده است ، رابطه این دو رابطه پدر و فرزندی بوده و بارها همدوش با یکدیگر صحنه های پر خطر ونفس گیر را در کردستان وجنوب به چشم دیده اند. 

زرین بارها زخمی شده بود و60 درصد از کار افتادگی داشت خرازی معافیت او را از رزم صادر کرده بود اما نشستن برای این رزمنده دلاور معنائی نداشت ، و اگر نشستن و تسلیم را می شناخت در 15سالگی جسارت ترک موطن را نداشته و سرگردان بیابان وحشی نمی شد . 

شهید خرازی می فرماید: قبل از شروع جنگ تحمیلی در کردستان ودر گروه ضربت خیلی خوب خود را نشان داد. دیوانه دره و آوردگاه گاران شاهد دلاوری های اوست . گروه ضربت به فرماندهی حسین خرازی به هر وحشت کده ای سرک می کشید ، وبارها با هنر این پلنگ کوهستان یعنی زرین از مهلکه ها گریخته و نشانه گیری های دقیق او ، بیشترین آسیب ها را به دشمن زده است . 

تک تیر انداز سرشناس نبرد ، بارها آتش بار دشمن را در ارتفاعات صعب العبور ، فقط با یکبار فشار دادن ماشه تفنگ (( اس وی دی و اف پی کا)) خاموش کرده است .

با شروع جنگ تحمیلی به جبهه های جنوب آمده وتا سال 63 به طور مداوم در اکثر عملیاتهای جنوب و غرب حضور فعال داشته است . 

مسئولیتهای مختلفی از جمله فرماندهی گردان ومحور را بر عهده داشته و گروههای مختلفی را آموزش داده وبه عنوان تک تیر انداز ، بین گردان ها فرستاده است .

این ادعای بزرگی است ولی اتفاق افتاده ، شوخی نیست ، این مطلب به تائید حاج حسین خرازی رسیده است و قول اوست که به وسیله سلاح اس وی دی چند هزار دشمن بعثی را به هلاکت رسانیده و چندین فرمانده عراقی را از میان برداشته است.

چند تپه را به تنهائی تصرف نمود، تپه هایی که زرین تصرف کرده به نام خودش نام گذاری کرده اند .

شهید خرازی در مورد دلاوری های این شهید فرموده است : انگار که ایشان جنگی به دنیا آمده بود و در جای دیگر ایشان را گردان تک نفره زرین خطاب کرده بودند بدین لحاظ که او به اندازه یک گردان موثر بود


زرین بسیار ساده و صمیمی بود تواضع وفروتنی عجیبی تمام وجودش را فرا گرفته بود ، حتی ذره ای تکبر از او دیده نشد ، با نگاه به قامت خاکی وظاهر بسیار ساده اش هیچکس نمی توانست باور کند که او همان تک تیر انداز بزرگ است .

سرانجام روح این مجاهد با صفا و سر باز مخلص لشگر امام حسین(ع) بعد از بارها مجروحیت و به یادگار گذاشتن 7 فرزند و ده ها نکته عبرت انگیز با عشق به حسین بن علی (ع) در عملیات خیبر به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

یادشان گرامی

هدیه به این شهید بزرگوار :
خادمة الزهرا سلام الله علیها جزء دهم قرآن کریم 
علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگرانجزء های 3 و 5 قرآن کریم 
نردبانی تا... 300صلوات
قرارگاه شهید علیرضا حجتی ۳۱۳ صلوات و سوره ملک 
نویسنده : خادمة الزهرا سلام الله علیها تاریخ : پنجشنبه 19 شهریور 1394      هدیه دوستان شهید

هفته هفتاد و یکم:شهید سیدرضا حسینی فرد

بسم الله الرحمن الرحیم

شهید سیدرضا حسینی فرد

http://alizarezadeh.persiangig.com/image/aks%20shohada/%D8%B3%D9%8A%D8%AF%20%D8%B1%D8%B6%D8%A7%20%D8%AD%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%8A%20%D9%81%D8%B1%D8%AF.jpg

شهید سیدرضا در تاریخ 1347 در خانواده‌ای مذهبی و زحمتكش در شهرستان مهریز از توابع استان یزد دیده به جهان گشود پس از طی دوره ابتدایی و راهنمایی وارد دبیرستان شد و فعالیتهای علمی و فرهنگی و ورزشی خود را آغاز كرد... .

در 14 سالگی به جبهه‌های نور علیه ظلمت روی آورد و 5  نوبت به جبهه اعزام شد، آخرین باری كه می‌خواست به جبهه برود هاتف غیبی او را ندا داده بود، برآشفته بود و منقلب و می‌گفت: باید «بروم» دوستش به او می‌گوید: صبر كن به امتحانات پایان ترم چیزی نمانده است ولی او نمی‌تواند شوق «رفتن» او را امان نمی‌دهد، امتحان برتری در پیش دارد... .

از ویژگیهای این شهید گرانقدر « اهمیت دادن به نماز» و بخصوص نماز اول وقت است، آری اینان با نماز آگاهانه خویش مرگ را به سخره گرفتند، توپخانه‌ها را از غرش انداختند، تركش‌ها را هضم كردند و دشمنان را به خاك مذلت نشاندند و نمی‌دانم اینان در نمازشان چه خواندند كه: آتش شیطان را خاموش كردند و... و عرشیان را به حیرت واداشتند!؟

از مجروحیت تا شهادت:

این شهید عزیز یك بار بر اثر اصابت تركش به پا مجروح شد كه در این اصابت تاندوم پایش آسیب دید و بار دیگر از ناحیه كمر مورد اصابت تركش قرار گرفت و بالاخره در تاریخ10/11/1365 در منطقه شلمچه به ندای هاتف غیبی پاسخ داد و به آرزوی خود كه همانا شهادت در راه خدا بود رسید... چرا كه ندای غیبی در گوشش «بانگ رحیل» خوانده بود و او از زمان شنیدن این نجوا سر از پای نمی‌شناخت تا اینكه درس و دانشگاه را رها كرد و به دنبال صدای آسمانی... به ملكوت پرواز كرد و پیكرش بعد از 10 سال به زادگاهش منتقل شد... .

ما به فلك بوده ایم یار ملك بوده ایم

                                                                باز همان جا رویم جمله كه آن شهر ماست

فرازهایی از وصیت‌نامه‌ی شهید:

درود برآن كس كه هدایت شد و سپس رستگار گردید. شهدا با خلوص نیت به وعده‌گاه عاشقان الله جبهه‌های نور، پركشیدند و با نثار خون به ما آموختند كه مسلمان سكوت ندارد، مؤمن و شیعه علی آرام ندارد و همیشه پابرجاست، خون می‌دهد تا انقلاب و رهبرش سر بلند باشد.

ای دوستان مطالعه قرآن،نهج البلاغه وکتابهای اسلامی دیگررافراموش نکنید. سنگرهای مقدس مدارس وکتابخانهاو... راخالی نگذارید وبدانید کسی که در طلب علم باشد هرگاه مرگش فرارسد شهید است. درراه الله قدم بردارید دربین همدیگروحدت داشته باشید،همدیگرراارشاد کنید وراهنمای یکدیگر باشید.

برادرانم روحانیت را از اسلام بدانید و همیشه پشتیبان این قشر باشید، روحانیت اصیل و مبارز همیشه حافظ اسلام بوده است. ما رفتیم و می‌رویم تا اسلام زنده باشد.


هدیه به این شهید بزرگوار:

مدیون زهرا سلام الله علیهاسوره مبارکه مومنون

خادمة الزهرا سلام الله علیها جزء نهم قرآن کریم

...500صلوات

قرارگاه شهید علیرضا حجتی۳۱۳ صلوات 

یااباصالح ادرکنی قرائت دعای کمیل و ندبه و آیة الکرسی و صلوات 
نویسنده : مدیون زهرا سلام الله علیها تاریخ : پنجشنبه 12 شهریور 1394      نظرات

هفته هفتادم:سردار شهید هادی کجباف
بسم رب الزهرا 

 

وقتش شده پس از به سرو سینه ها زدن

سینه سپر کنیم و برای تو سر دهیم
شهید کجباف از اولین نیروهای داوطلبی بود که پس از هجوم تکفیری‌ها به حریم اهل البیت (ع) در سوریه داوطلبانه به میدان نبرد رفت و با حضور در کنار مدافعان حرم حضرت زینب (س) ضربات سنگینی بر پیکر تروریست‌ها وارد کرد.


ایشان در زمان هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در مقابل تجاوز صدام مقبور در سمت معاون فرماندهی گردان مالک اشتر (شوشتر) لشگر ۷ ولی عصر(عج) به دفاع از حریم اسلام و ایران برخاسته و از جانبازان سرافراز آن دوران پر افتخار و عزت نیز محسوب می‌شدند.

وی که شجاعتش در جبهه‌های نبرد با تروریسم تکفیری مانند ۸سال دفاع مقدس مثال زدنی بود به همراه «سرار شهید حاج روزبه هلیسایی» از رزمندگان دلاور خوزستان، «سردار شهید حسین بادپا» از رزمندگان قدیمی استان کرمان، «شهید حجه الاسلام مهدی مالامیر از روحانیون لشکر فاطمیون» در منطقه «بصری الحریر» واقع در حاشیه شمال شرقی استان «درعا» در جنوب سوریه به شهادت رسیدند.


هدیه به این شهید والامقام 
خادمة الزهرا سلام الله علیها جزء هشتم قرآن کریم
پدر آسمونی خودم 114 صلوات و فاتحه
قرارگاه شهید علیرضا حجتی۳۱۳ صلوات
علیرضا هوشمند جانباز و خادم ایثارگران 2000صلوات و جزء یک قرآن نویسنده : خادمة الزهرا سلام الله علیها تاریخ : جمعه 6 شهریور 1394      هدیه دوستان شهید


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به شاخه طوبی می باشد.